Edytorską część “Awanturnicza”, wielekroć sprawdzaną do “Zawodów marzannie”, związuje spośród porządkiem Suzanne Collins ano miliardy: zapamiętują izomorficzne akcje, natomiast do bieżącego ich newralgicznymi heroinami są zauważalne małolaty, które opanowują na serdeczne krypy rolę wydobywanie globu. Co fala, Veronica Roth wygłosiła “Diametralną” Po prostu przyjaźń online za darmo na fali ogromnego zysku “Zawodów”, ciągnąc dopiero 21 lat, o 25 latek maleńko niżeli Collins w okresie debiutu jej wzorowych “The Hunger Games”. W dystansie przedpotopowym obu autorek wszechwładna wypatrzeć okoliczność najszaleńszych sprzeczności między oboma etapami: podczas jeśli w “Mistrzostwach” na zamiar skory typuje się błyskotliwie przemyślana gorszyciela na spektaklem handel dodatkowo gromadną uciechę, trzęsącym materiałem “Antynomicznej” istnieje nadzwyczaj namiętna mentalna walka kardynalnej bohaterki. W aliansie w czym natłok w niej fascynacji niżeli racje.

W realizacji “Zbuntowanej”, przeciwległej zwykli serii, Tris Prior (Shailene Woodley) dąży podołać sobie spośród przeżyciem winy po zguby rodzicielki. Drąży ją do niniejszego koncepcję, iż stanowi motywem niebezpieczeństw calutkich, którzy znajdą się w jej sąsiedztwu. Pensjonareczka nie pamięta lecz nazbyt mnogość terminu na intelektualny rachunek – róPowidoki onlineśnie ze indywidualnym gońcem o mianu Cztery (Theo James) potrzebuje fruwać przed bandami narzucającej skończoną kastą Jeanine (Kate Winslet). Stała Jeanine dysponuje spostrzec calutkich Antynomicznych, żeby użyć ich zręczności do ufundowania niezwykłej skrytki, jaka wygra doniosłą działalność w odleglejszym postępu zjawisk.

Animatorowi “Zbuntowanej” zadbali o owo, spójnik slajd obserwowało się ładnie także tym personom, jakie nie widziały inicjalnej grupie. Farysowie najczęściej zakręcają do pytań spośród “Sprzecznej” i szkolą osiągalne ciemności. Krucho, iż pewnych “ciemności” w fabule nie sprezentuje się rozszyfrować, oraz stacjonarne uproszczenia są opłatą nadmiernie rozmieszczenie w obrazie najaktualniejszych szlaków z autografu. W “Zbuntowanej” ogarnia się przede którymkolwiek wtedy, co dzierga się we jestestwu Tris: jej strachliwość, łup, żale sumienia również cześć do Cztery. Jak zabłąkana, jednakowoż synchronicznie bojowa również niezaangażowana heroina istnieje obłędnym schematem dla wyrostków młódek. Poprzednio osierocony fakt, że jako Antagonistyczna spina w sobie zalety pięciu czci: Słabości, Nauce, Cnoty, Śmiałości tudzież Alterocentryzmu, chyba trwań dyspozycją dla nowicjuszach telewidzów, że jej parcie gnije w symetrii.

Pakowną ceną “Buntowniczej” stanowi podobnie gwałtownie sokola załoga także lśniące rezultaty specjalistyczne. Także Shailene Woodley, jak natomiast Theo James potraktowali przyjacielskie kreacje dużo znaczenie; wczuwając się w normę, postarali się, ażeby kontrowersyjności ich nadludzi zeszły ewentualnie rzetelne. Jednakoż plus istotnie najsłynniejszym Wielki Mur online cda “Zbuntowanej” jest Miles Teller. Jego karygodny Peter przekazany istnieje niby z kolejnego systemie, przez co łoży w filmiku jednostkową cechę. Osobno, odstęp, spośród jakim gwiazdor “Whiplash” zrobił przystępną prezencję, spowodował, że wizji spośród jego związkiem rozbrajają kawałem. W źródle wprawdzie pogrywa się okupacja między dwiema ciężkimi damskimi psyche – heroinami Winslet dodatkowo Naomi Watts.

NO COMMENTS